Szukaj
Usługi wydawnicze

Zostań autorem w Impulsie


Nasza oferta a Twoja książka!
 
  •       - Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie?
  •       - Chcesz odnieść sukces, przekazując innym cenną wiedzę?
    z Impulsem wydam kisązkę
  •       - Chcesz umocnić swój autorytet?
  •       - Potrzebujesz promocji swojego wizerunku profesjonalisty?
  •       - Chcesz stać się rozpoznawalnym autorem?
  •       - Masz coś ciekawego do powiedzenia?

Działamy już od 30 lat, jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw pedagogicznych w Polsce. Jako samodzielne wydawnictwo naukowe, działające na rynku księgarskim od grudnia 1990 r., oferujemy Państwu wszechstronne usługi wydawnicze, obejmujące całokształt procesu: od pomysłu do książki. W oparciu o doświadczony zespół redaktorski wykonamy każdy rodzaj zlecenia, a następnie, posiłkując się zapleczem marketingowym, rozreklamujemy go i sprzedamy. Zaufali nam najlepsi – z naszej oferty wydawniczej korzystają naukowcy, akademicy, klienci indywidualni i ośrodki badawcze z całego kraju, autorzy prac naukowych, monografii, podręczników, periodyków etc. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, do rąk czytelników oddajemy rocznie blisko 250, wydanych na najwyższym poziomie nowości z dziedziny pedagogiki i nauk pokrewnych, psychologii, socjologii i innych dziedzin. Z każdym rokiem liczba ta sukcesywnie rośnie, podobnie jak pozycja wydawnictwa na rynku.


Teraz Ty napisz z nami swoją własną książkę. Pomożemy Ci ją zredagować, udoskonalić merytorycznie, wybrać tytuł, dopracować graficznie, a ponadto skutecznie wypromować i – co najważniejsze – korzystnie sprzedać!

Od Ciebie oczekujemy tylko przekazania swojej wiedzy. To wszystko! My zajmujemy się całą resztą:

        -  Nad tym, żeby książka miała jak najlepszą jakość, czuwać będzie profesjonalny redaktor, który odpowie na każde Twoje pytanie, zawsze poradzi, podpowie i wyjaśni. ·

        -  Książka zostanie opatrzona szatą graficzną opracowaną według najlepszych, profesjonalnych wzorców zgodnych ze współczesnymi trendami graficznymi.

        - Tuż po wydaniu książka trafi do naszej księgarni internetowej oraz do wielu księgarń i hurtowni partnerskich. Znaczną część nakładu, dostarczymy klientom indywidulanym, bibliotekom, szkołom, uczelniom, poradniom itp.

        - O Twojej książce Czytelnicy dowiedzą się z dzienników, tygodników, magazynów, popularnych wortali oraz portali internetowych, katalogów wydawniczych, elektronicznych mailingów, czy promocyjnych materiałów w punktach sprzedaży.

        - Oczekujemy jedynie pliku/maszynopisu, grafiki/zdjęcia w postaci oryginalnej lub zeskanowanej, w rozdzielczości min. 300 dpi, opracowanej w Corelu, Photoshopie lub w formacie TIFF.

        - Już dziś wyślij pliki pocztą e-mailową na adres impuls@impulsoficyna.com.pl lub pocztą tradycyjną (płyta CD/DVD) na adres Wydawnictwa  

 

Wojciech Śliwerski odpowie na Twoje pytaniaNasza oferta w szczegółach:

 

Wachlarz możliwości 
 

Jako Wydawnictwo z dwudziestodziewięcioletnim stażem wyróżniamy się bogatym doświadczeniem w redagowaniu i publikowaniu wszelkiego rodzaju prac, począwszy od beletrystyki i czasopism, a na publikacjach specjalistycznych kończąc. W przypadku tekstów w języku obcym zapewniamy profesjonalne tłumaczenie, a w wypadku wersji elektronicznych pilotujemy konwersję do formatu ePub, Mobi lub PDF. Zadbamy też o stronę plastyczną publikacji, proponując projekt okładki oraz opracowanie graficzne środka. Nasi Autorzy otrzymują w standardzie wielostopniową redakcję i korektę tekstu, opracowanie typograficzne i plastyczne, skład i łamanie (DTP); zadbamy też o druk i oprawę wydawnictwa, każdorazowo dobierając najlepszą ofertę poligraficzną. We własnym zakresie przeprowadzimy kampanię marketingową tytułu i dopilnujemy, by książka trafiła do jak najszerszego grona odbiorców. Każdej publikacji nadajemy numer ISBN. Dodatkowo naszym Klientom proponujemy druk wysokoformatowy (A1, A2, A3 etc.), w idealnej i bardzo wysokiej jakości (proofing), dzięki użyciu Canon imagePROGRAF iPF6300.

 

Dlaczego „Impuls”
 

Tajemnicą naszego dwudziestodziewięcioletnim sukcesu jest profesjonalizm wsparty najnowszą technologią. Wysokie kompetencje oraz stosowne wykształcenie naszej kadry pozwalają nam na wszechstronność i podejmowanie różnorodnych, także tych najtrudniejszych zleceń/wyzwań, wykonywanych z naciskiem na rzetelność i terminowość – przyjęte zlecenia realizujemy już od 48 godzin, w nakładzie od 1 egzemplarza do… dowolnie wybranego. Opieka redaktorska na każdym etapie procesu wydawniczego i stały kontakt z Autorem możliwe są dzięki obsłudze internetowej. Kompleksowość naszych usług wyraża się, m.in., publikacją utworu zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i w wersji elektronicznej, umożliwiającym rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej użytkownika. Jesteśmy ekspertami w zakresie konwersji z plików INDD (inDesign), DOC/DOCX (Word), PDF oraz dowolnego innego wektorowego materiału źródłowego do formatów cyfrowych takich jak ePUB czy Mobi. Dzięki unikalnej technologii oraz setkom skonwertowanych książek możemy realizować nawet najtrudniejsze projekty.

Współpraca z „Impulsem” nie kończy się w chwili opuszczenia przez książkę drukarni.  Wydawnictwo odpowiedzialne jest za kampanię reklamową publikacji oraz jej sprzedaż bezpośrednią. Prócz publikacji książkowych, proponujemy także opracowanie i druk katalogów, plakatów, widokówek i kart okolicznościowych.


Polecamy nasza prezentację usługi wydania książki w wersji ebook: Prezentacja naszej ofert w zakresie książek elektronicznych.

 

Dla Autorów:
 

Każde zlecenie wykonujemy w oparciu o indywidualną kalkulację kosztów, pozwalającą zoptymalizować proces publikacji. Wspólnie z Autorem wyznaczany jest harmonogram prac wydawniczych, w tym ostateczny termin realizacji zadania (termin ten zwykle nie przekracza okresu trzech miesięcy od momentu dostarczenia tekstu, Polecamy wydawnictwo Impulsjednak istnieje możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb Autora). Wszelkie prace redaktorskie wykonywane są w plikach tekstowych, natomiast wielostopniowe korekty wykorzystują pliki PDF – tradycyjna korekta papierowa stosowana jest jedynie w szczególnych wypadkach, ze względu na towarzyszące jej wydłużenie czasu pracy. Na każdym etapie procesu wydawniczego szczególny nacisk kładziemy na kontakt z Autorem, dzięki czemu wszelkie nieścisłości i nieprawidłowości wyjaśniane są na bieżąco – dodatkowo Autor otrzymuje do korekty autorskiej pliki z naniesionymi przez Redakcję uwagami. W imieniu Autora Wydawnictwo dokonuje wyboru najlepszej oferty poligraficznej i pilotuje wydruk publikacji; także projekt plastyczny okładki oraz opracowanie graficzne wnętrza książki pozostaje w gestii „Impulsu”. Zadbamy również o recenzję wydawniczą opracowywanego tytułu, jeśli Autor wyrazi taką potrzebę. Zwieńczeniem współpracy jest nie tylko doprowadzenie do wydruku gotowej już publikacji, lecz także wprowadzenie jej do sprzedaży oraz przeprowadzenie kampanii reklamowej.

 

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio z Wydawnictwem.

 

Jeśli masz pytania dotyczące współpracy - po prostu do nas napisz:

Dyrektor/Redaktor Naczelny Wojciech Śliwerski,

wojski@icloud.com, 508-227-713

Zapraszamy również do działu kontakt.

 

A może już masz napisaną książkę i jesteś zdecydowany, by wydać ją właśnie z nami? 

Odpowiemy na każdy Twój list (e-mail), telefon, propozycję, pomysł. 

Napisz do nas!

Impuls zaprasza autorów          Zapraszamy do pobrania naszej oferty on-line:

       Pobierz naszą ofertę  tutaj>>

      
      
Pobierz naszą ofertę wydania książek elektronicznych ebook  tutaj>>


       Pobierz naszą ofertę repozytorium treści oraz instrukcję zakupu ebook
  tutaj>>

 

 

 

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2024 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się