Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Premiera, warto miec

Premiera książki, którą warto mieć

Telewizja Dziewcząt i Chłopców (1957–1993)

16 marca miała miejsce w Oficynie Wydawniczej „IMPULS” premiera niezwykłej książki. Mowa o „Telewizji Dziewcząt i Chłopców 1957-1993. Historia niczym baśń z innego świata” Sławomira W. Malinowskiego. I w rzeczy samej wydawnictwo ma rację. Ta 358-stronicowa pozycja, niezwykle bogato ilustrowana, przywołuje z przeszłości najpiękniejsze programy Telewizji Polskiej adresowane do dzieci i młodzieży oraz ich akcje w których brały udział miliony dziewcząt i chłopców z całej Polski. W wielu wzbudzi piękne wspomnienia, szczery uśmiech, tęsknotę za minionym dzieciństwem. Ta książka uczy, bawi i… wzrusza. Przepojona jest empatią, szacunkiem do innych, bezinteresownością. Jest wyjątkowa również dlatego, że po brzegi wypełnia ją dobroć i piękne uczynki dzieci płynące z głębi serca. A to dzisiaj raczej niespotykane.

Wydawnictwo „Impuls” poleca tę książkę nie tylko byłym widzom „Ekranu z Bratkiem”, „Klubu Pancernych”, „Niewidzialnej Ręki”, „Zwierzyńca” i wielu, wielu innych, ale także pedagogom i rodzicom. Jak zaznaczył w swej recenzji prof. UKW dr hab. Przemysław Paweł Grzybowski: Mimo że autor nie jest pedagogiem i nie powołuje się na literaturę pedagogiczną, można uznać jego monografię za jedną z najważniejszych książek pedagogicznych ostatnich lat i polecić jej lekturę nie tylko miłośnikom wspomnień, ale także pedagogom, nauczycielom, studentom, rodzicom i tym wszystkim, którzy poszukują dobrych wzorców edukacji.

Na zakończenie wstępu do książki Sławomir Malinowski napisał:
Drogi Czytelniku, wybacz brak skromności, ale dla wielu – być może, i dla Ciebie – będzie to książka niezwykła. Nie tylko dlatego, że dzięki niej wyruszysz w podróż do krainy dzieciństwa. Również nie dlatego, że przeczytasz o jednej z najpiękniejszych kart Telewizji Polskiej; i nie tylko dlatego, że po brzegi wypełniona jest dobrocią, przyjaźnią i szacunkiem do innych. Po prostu w tej książce odnajdziesz siebie, swoich rodziców lub dziadków. Odnajdziesz brata lub siostrę, kolegę z bloku, koleżankę z podwórka, kumpli z klasy czy sympatię z wakacji. Właśnie dlatego. Bo to książka o Tobie.

Telewizji Dziewcząt i Chłopców 1957-1993. Historia niczym baśń z innego świata reprezentuje bardzo wysoki poziom edytorski. Wersja papierowa posiada twardą szytą okładkę i została wydrukowana na papierze kremowym. Zapewne wzbogaci niejedną domową biblioteczkę, a także stanowić będzie wspaniały prezent dla bliskich i znajomych. Uwaga! Niebawem będzie dostępna również w wersji e-book.
 
Polecamy również kanał YouTube OW Impulsu, gdzie prezentujemy filmiki o książce Telewizji Dziewcząt i Chłopców 1957-1993:


Już teraz można ją kupić w sprzedaży bezpośredniej i wysyłkowej. Dystrybucję prowadzi Oficyna Wydawnicza „Impuls” przez
księgarnie internetowe Impulsu: www.impulsoficyna.pl i www.impulsoficyna.com.pl oraz w księgarni stacjonarnej:

Jak złożyć zamówienie?

ImpulsDział Handlowy wydawnictwa Impuls
ul. Fatimska 53b, 31-831 Kraków

mailmail: bok@impulsoficyna.com.pl


telefontel. +48 505-624-220, 12-422-41-80

 

 

Książkę  polecają:

książkę  polecają

Oficyna Wydawnicza "Impuls", ul. Fatimska 53 b, 31-831 Kraków

 

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2024 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się