Szukaj
Dostawa zamówień

Oficyna Wydawnicza Impuls to księgarnia internetowa oraz stacjonarna
(ul. Fatimska 53 b, 31-831 Kraków).
Aby dokonać zakupu nie musisz wychodzić z domu, ani stać w kolejce!


Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS oraz Poczty Polskiej.


Wysyłki kurierem UPS oraz PP realizujemy na terenie Polski. Natomiast wysyłki zagraniczne za pomocą Poczty Polskiej.


Koszty realizacji zamówienia:

Poniższe kwoty uwzględniają ubezpieczenie paczki do wielkości wartości zamówionego towaru i obowiązują tylko na terenie Polski:
 

  • - 12 zł - przy płatności na konto (przedpłacie lub przelewie terminowym)
  • - 16 zł - przy płatności za pobraniem


Przesyłki wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu.

W przypadku chwilowego wyczerpania nakładu książki w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

 
Śledzenie przesyłki

Dysponując numerem listu przewozowego UPS (wysyłanym przez nas w wiadomości e-mail), można sprawdzić gdzie znajduje się poszukiwana przesyłka.

 

Czas realizacji


Czas realizacji złożonych zamówień wynosi 1-2 dni robocze na przygotowanie i wysłanie przesyłki kurierem UPS oraz 3-4 dni Pocztą Polską.

W przypadku zamówień z formą płatności jako przedpłata na konto czas realizacji wynosi 2 dni robocze (UPS) od momentu wpływu płatności na konto bankowe Wydawnictwa.

Standardowo zamówienia realizowane są przez nas w dniu złożenia zamówienia (zamówienie złożone do godziny 15). Jeżeli nie jest określony sposób dostawy to standardowo wysyłamy kurierem UPS

Jeżeli nakład danej pozycji został wyczerpany zostaniecie Państwo poinformowani o tym e-mailem lub informacją dołączoną do faktury.

Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za zagubioną przesyłkę, bądź za nieterminowe jej dostarczenie przez firmy spedycyjne. W takiej sytuacji należy powiadomić nasz dział handlowy, który podejmie odpowiednie działania oraz weryfikację przesyłki.  

 

Zamówienia z zagranicy


Klienci spoza terytorium Polski należność za książki mogą uregulować obecnie tylko przelewem bankowym. Przesyłka wysyłana jest w dniu wpłynięcia kwoty na nasze konto bankowe (BIC) Kod SWIFT: WBKPPLPP (IBAN): PL10 1500 1487 1214 8003 5657 0000).  Koszty wysyłki za granicę są ustalane indywidualnie na podstawie cennika Poczty Polskiej. Koszty te są przedstawione drogą e-mailową do akceptacji Zamawiającemu.

 

Formy płatności


Klient ma możliwość wyboru sposobu płatności za zamówione towary:

  1. - płatności za zaliczeniem (pobraniem). Dzięki tej formie za przesyłkę zapłacicie Państwo przy odbiorze paczki u listonosza (lub na poczcie) lub przedstawicielowi firmy kurierskiej UPS. 
  2. - przedpłata na konto bankowe (Santander Bank Polska S. A. 10 1500 1487 1214 8003 5657 0000).
  3. - przedpłatę na nasze konto bankowe można realizować za pomocą systemu płatności elektronicznych Dotpay S.A.  
  4. - płatność przelewem, ta forma płatności możliwa jest tylko dla instytucji oświatowych i podmiotów gospodarczych (księgarnie i hurtownie zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami handlowymi).
     

Oficyna Wydawnicza "Impuls" Wojciech Śliwerski
ul. Turiejowa 59/5, 30-619 Kraków
NIP 679-101-20-88   REGON 350778820  

 

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2022 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się