Szukaj
Nasi Autorzy
Adamek Irena Święcicka Joanna

- 2006r ukończyłam studia magisterskie na wydziale pedagogicznym, na kierunku – doradztwo i terapia pedagogiczna w WSP ZNP w Warszawie,

-2008r ukończyłam kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki, w Prywatnym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, (nabyte kwalifikacje – oligofrenopedagog)

- 2009r ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Kształcenie Muzyczno-Ruchowe, na APS w Warszawie, (nabyte kwalifikacje- choreo terapeuta, terapeuta metody Orffa i trener tańca).

Nieustannie doszkalam się, biorę udział w różnego rodzaju kursach, szkoleniach, konferencjach. Do najważniejszych należą:

- I, II i III międzynarodowy stopień z zakresu metody Ruchu Rozwijającego, Weroniki Sherborne.

Od 5 lat pracuję w Warszawskiej poradni psychologiczno-pedagogicznej na stanowisku pedagoga poradni, gdzie zajmuje się przede wszystkim wydawaniem orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego, nauczania indywidualnego, lub opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci z kręgu autyzmu, tj. dla dzieci z autyzmem, całościowymi zaburzeniami rozwojowymi i zespołem Aspergera.

Oprócz tego w poradni prowadzę szereg terapii dla dzieci zdrowych i tych z kręgu autyzmu.

Prowadzę lub współprowadzę szkolenia dla nauczycieli na temat charakterystyki i funkcjonowania dziecka z autyzmem.

Piszę do kilku czasopism, artykuły o różnej tematyce, dotyczące dziecka.

Prywatnie jestem osobą zawsze uśmiechniętą, odpowiedzialną, pracowitą i  życzliwą. Moją największa pasja jest taniec, w którym w wolnych chwilach zatracam się bez pamięci.

 


Książki tego autora
Joanna Święcicka
20.00


Powrót
Wróć do autorów

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2022 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się